Заполонила серця " Бушанська пектораль"

 04. 06. 2019 - 14. 0.6 2019 на території ДІКЗ « Буша» проходив Всеукраїнський фестиваль у якому приймали участь скульптори каменярі, що створювали скульптури казкових героїв для Вінницького академічного обласного театру ляльок. 

Мода від народу

6 березня  в Ямпільському музеї образотворчого мистецтва відкрилась виставка старовинного жіночого одягу XIX поч. XX ст.  під назвою «Мода від народу», присвячена Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

Різдво в Буші 2018

13 січня, в рамках святкування новорічно – різдвяних свят, за ініціативи та під патронатом голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія, на території державного історико-культурного заповідника «Буша» вперше відбувся мистецький фестиваль «Різдво в Буші» На мистецькому проекті кожен район та ОТГ Вінниччини представив свою виставкову різдвяну світлицю з вертепом та виробами народних умільців з новорічно-різдвяним змістом Окрім того, усі бажаючі мали можливість відвідати «Містечко майстрів» - виставку-ярмарок виробів різних видів народного мистецтва народних умільців з Вінниччини.