Офіційний сайт Державного історико-культурного заповідника "Буша", Заповідник Буша, Подільський Оберіг, скельний храм, язичники, буша, гайдамацький яр, туризм, зелений туризм, парк скульптури, під відкритим небом, михайло старицький, оборона Буші, замкова вежа, Мурафа, місток закоханих подільський оберіг, пленер скульпторів, козацьке кладовище, трипільська культура, черняхівська культура, Маряна Завісна, Бушанка, оберегові стовпи, музей трипілля, оглядова екскурсія, етнографічний музей, етнографічні музеї, макет середньовічної Буші орлине гніздо, ворота в рай, ворота бажань полковник Гречка, Макаринський, ескурсовод птиця щастя, перевертень, славянский перун, миф ярило, н +в гоголь тарас бульба, могила Маряни Зависної, могила козака Михайла, тіні забутих предків фільм, пісочні часи, облога Буші, Полонянка Оплакування, трипільська богиня, запорожский козак, історія україни русі, триполье, трипілля, гончари, свято гончарів, альтернативні джерела | Офіційний сайт Державного історико-культурного заповідника Буша busha.com.ua

Наші заходи 

Обласний мистецький фестиваль « Різдво в Буші» (січень)

Бажаєте відчути різдвяний настрій? Посмакувати козацьким кулішем чи смачнючою юшкою? Чи можливо ви фанат виробів народних майстрів? Так?! Тоді вам неодмінно потрібно відвідати фестиваль « Різдво в Буші». Ви поринете у вихор свята, яскравих фарб та цікавих людей! Веселий, смачний, співочий, танцювальний, реготливий та сором'язливо усміхнений, з ароматом прянощів та хвої, з морозними щічками та новими знайомствами  – все це фестиваль « Різдво в Буші»!

View the embedded image gallery online at:
http://busha.com.ua/zahodu-busha#sigProId2695926640


 


Всеукраїнська акція « Ніч музеїв» (травень)

Як тільки но сонце сяде за бушанські гори, а його останній промінчик сором'язливо зафарбує травневий небосхил у всі відтінки радості – розпочинається дійство під назвою « Ніч музеїв». При світлі факелів та гасових ламп екскурсоводи заповідника  розкажуть вам про далекі часи та події, які проживала наша Буша. Музей Археології, Скельний Храм, Замкова Вежа – ось неповний перелік об'єктів, які ви зможете відвідати в цю ніч. А можливо саме вам випаде нагода поспілкуватися з привидом Скельного Храму? Чи почути жіночий чи то сміх, чи то плач в Замковій Вежі? Чи просто з головою зануритись в надзвичайно захопливу розповідь під назвою «Історія Буші».

View the embedded image gallery online at:
http://busha.com.ua/zahodu-busha#sigProId3ad686bd1c

 Фестиваль художників « Мальована хата» (травень)

Ні для кого не секрет, що наші предки любили і вміли! малювати. Традиційно в Україні, та й на її історичних теренах, малювали і розмальовували все. Картини, писанки, посуд, печі, стіни будинків – все й не перерахувати! Тому ідея провести в Буші фестиваль художників « Мальована хата» отримала у жителів сіл Буша та Дорошівка схвальні відгуки. Хто б не хотів мати хату розмальовану Петриківськими розписами чи орнаментами подільських рушників? Можливо вам подобається наївне малярство? Чи ви прихильник класичного стилю? Приїздіть в Бушу та оберіть те, що подобається саме вам!

 

View the embedded image gallery online at:
http://busha.com.ua/zahodu-busha#sigProId223c851833Пленер гончарів «Магічна глина» (червень)

Мабуть немає в Україні людини, яка б не любила глину. В глині ми жили, з глини їли, в глину сіяли. Глина годувала багато поколінь. Навіть саме слово ГЛИНА, якесь магічне. Дійсно коли спостерігаєш за вправними руками гончара, чи за  обертами  гончарного кола, чи палиш гончарну піч, яка просто дише жаром – впадаєш в стан медитації. Чим не магія? Магія глини! Пленер гончарів « Магічна глина», який проходить в Буші у червні, ваш шанс відчути її чари на собі.

View the embedded image gallery online at:
http://busha.com.ua/zahodu-busha#sigProIded6c003612


 

Пленер майстрів-каменотесів « Подільський оберіг» (вересень)

Щороку Буша традиційно зустрічає майстрів з усієї України, які приїздять щоб взяти участь в пленері майстрів-каменотесів « Подільський оберіг». В їх руках багатотонні кам'яні брили оживають та набувають змісту, в них поселяється Душа.

Де камінь вміє говорити,

розповідаючи без слів.

Повірте! Варто це побачити,

Приїхати й душі почути спів!!!!

  

View the embedded image gallery online at:
http://busha.com.ua/zahodu-busha#sigProId5b7f72518b

Подробиці організації та дати проведення фестивалів можна дізнатися за контактами:

0972961733 Ірина (в.о. директора, науковий співробітник);

Наша електронка: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://busha.com.ua/ Офіційний сайт Державного історико-культурного заповідника Буша busha.com.ua Офіційний сайт Державного історико-культурного заповідника Буша busha.com.ua