Державний історико-культурний заповідник «Буша»
Вінницька область
Могилів-Подільський район
село Буша
+38 097 296 17 33
busha.zapovidnik@gmail.com

Історичний квест «Легендарними стежками Буші»

09 квітня 2021

Державний історико-культурний заповідник « Буша» щороку зустрічає безліч гостей. Хтось приїздить помилуватися шаленно-гарними пейзажами місцини, хтось відпочити від міської суєти та зачерпнути з джерел древньої сили, а хтось дізнатися неймовірну та різноманітну історію нашого краю. Щороку потік туристів збільшується.

Тільки за минулий рік Бушу відвідало більше 20 тисяч осіб і з кожним роком кількість відвідувачів зростає. Левова частка відвідувачів заповідника – діти. Діти – особлива та надзвичайно вимоглива категорія туристів, яка потребує неординарного підходу в проведенні екскурсій.

Тому науковцями заповідника , за підтримки та допомоги вінницької журналістки Наталі Болховської, було започатковано кардинально нову форму проведення екскурсій – історичний квест «Легендарними стежками Буші». Ця нова та надзвичайно цікава гра, викликала масу захоплених відгуків як у дітей так і в їх батьків. Сподіваємось, що історичний квест стане цікавою родзинкою заповідника та буде збирати все більше, і більше любителів рідної історії.

наверх